5 Ürün mevcut.
50%
Ücretsiz Kargo
563,00 TL 281,50 TL
50%
Ücretsiz Kargo
429,00 TL 214,50 TL
50%
Ücretsiz Kargo
429,00 TL 214,50 TL
50%
Ücretsiz Kargo
489,00 TL 244,50 TL

Tesettür Takım

Kadın tesettür takım elbiseleri genelde feminen bir duruşa sahip kadınların tercihidir. Sokak giyiminden uzak olan kadınların seçimleridir. Özellikle çalışan bayanların şık ve stil bir tarz sergileyen bayanların dolabından eksik etmediği kıyafetlerdir. Zamanla renkleri ve tarzı değişse de biraz iddialı ve ciddi bir tarz yaratmaktadır. Çok cool bir duruşu olan kadın tesettür takım elbise modelleri çalışan bayanları genelde daha disiplinli ve prensip sahibi duruşunu sergilemektedir. Tesettür takım elbiselerini sokak modasına uygun olarak kombinleyen bayanlar çok tarz bir duruşa sahip olabiliyorlar. Dolabında kesinlikle bir kaç modeli olan bu kıyafetler günün kurtarıcısı olabilir. Klasik bir giyimin dışında farklı kumaş ve renklerde olan tesettür takım elbiselerini spor bir tarzla kombin yapabilirsiniz.

Tesettür Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Tesettür Takım elbise denilince akla klasik modeller geliyor. Ama artık klasik takım elbise modellerini spor bir tarzda kullanmak stilinize çok farklı bir hava katmaktadır. Takım elbiseleri spor ayakkabı veya sandaletlerle kombinleyerek günlük giyimin bir parçası haline getirebilirsiniz. Tesettür takım elbise tercih edip klasik görünmek istemiyorsanız paçaları kıvrık pantolonlar tercih ederek spor bir ayakkabı ile klasik giyimin havasından kurtulabilir, tarzınızı ve şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Şık bir stil tarz istiyorsanız takım elbiseler sizin için uygun olacaktır.

Tesettür Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettür Takım etek ceket altına şık bir stiletto ayakkabı çok yakışacaktır. Maskülen bir hava istiyorsanız aksesuar seçimlerinizi sadelikten yana tercih etmemelisiniz. Marjinal ve iddialı görünmek istiyorsanız şapka kullanmayı denemelisiniz. Giyimde farklılık seven bayanlar klasik takım elbise kombinlerinde bile çok tarz ve şık duruşlar sergileyebilirler. Günlük giyiminizde tesettür takım elbise tercihi yaptıysanız, kombininize rahat ve şık bir hava katmak istiyorsanız tesettür etek ceket takımın içine kazak ya da bluz giyerek topuklu, spor ayakkabı ve aksesuarlar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.