24 Ürün mevcut.

Şal Modelleri

Tesettürlü bayanların, kombinlerinde yer alan en önemli parçalardan biri şal modelleri olmaktadır. Eşarplara alternatif olarak üretilen şallarda, farklı kumaş, renk ve desen seçenekleri sunulmaktadır. Rahat olmak isterken, şıklığından ödün vermeyen bayanların tercihi çoğu zaman ipek ve pamuklu şallardan yana olmaktadır. Toprak tonlarının hakim olduğu modeller, her kıyafete rahatlıkla uyum sağlarken, siyah ve gri tonları ise kıyafeti ön plana çıkardığı için dolapların kurtarıcı parçaları arasında yer almaktadır.

Kaymayan ve buruşmayan yapısı ile gün boyu bayanlara şık, rahat ve kaliteli bir görünüm sunan bu parçalar, farklı tasarımlar ile hem günlük kullanıma hem de özel günlere yönelik tasarımlarla sunulmaktadır. Gündüz rahatlığı bu ürünlerle yakalayan bayanlar, abiye modellerde ise gece şıklığını yakalamaktadır.

Kaliteli kombin oluşturmak isteyenler için ideal bir kombin parçasıdır. Birçok desene ve modele sahip olan şallar farklı kumaşlardan üretilmektedir. En çok sevilen ise ipek şallar kullanışlı olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Kullanışlı olması ve görünüşüyle çok şık duran ipek bu modeller şıklığından ve tarzından ödün vermeyen bayanların tercihidir. 

En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri

Keten, ipek, penye, viskon, krep ve saten kumaşlardan üretilmektedir. Birçok modele sahip olan şalları günlük yaşantınızın dışında özel günleriniz için de tercih edebilirsiniz. Özel günleriniz için abiye modelleri kullanarak kombininizi zenginleştirebilirsiniz. Dantelli modellerini özel günlerinizde abiye kıyafetinizin tamamlayıcı parçası olarak kullanabilirsiniz. Çok hoş duran ve danteli çok seven bayanların severek kullanacağı şallardır. Düz renkli olanlar her bayanın dolabında bulunan modellerdir. Düz renkli modellerinin kumaş yapıları da çok önemlidir. Krep kumaşlı olanlar kullanımından dolayı bayanların çok severek kullandıkları modellerdir. Kumaşın en önemli özelliği kırışmamasıdır. Tüm modeller kaliteli olarak size sunulur ve uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca canlı renklerden oluşan şal modelleri ile de spor bir görsel elde edebilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız kıyafetinize uygun bir renk tercih etmeniz zarif ve estetik yönünüzün de ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz model ayrıcalıklı bir şekilde ücretsiz kargo avantajı ile adresinize gönderim sağlanır.

Tesettür Şal Modelleri

Şalları sadece boyunda veya tesettürlü bayanların saçlarının dışında giyimine farklılık ve tarz katmak isteyen bayanların bileklerinde veya çantalarında da görmek mümkün. Giyim kombinin en önemli aksesuarı olan şallar bayanlar için birçok model ve renklerde tasarlanır. Her giyime göre kombin yapabileceğiniz birçok şal modelleri tarzınızı ve şıklığınızı ortaya çıkarmak için Cloche.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Sade bir giyime bile ayrı bir hava katacaktır.