2 Ürün mevcut.

İthal Eşarp Leonard Paris

1958 yılından bu yana dünya modasına yön veren Leonard Paris, tasarımları ile Türk kadınlarının da beğenisini kazanıyor. Leonard Paris eşarp modelleri, Cloche bünyesinde sunulan ithal eşarp markalar arasında yer alır. Markanın, canlı renk ve çiçek desenleri ile harmanlanmış özel tasarımları, bahar ve yaz aylarında hem şıklık hem de rahatlık sunmaktadır. 
Kadınların renkli iç dünyasını yansıtan bu tasarımlar, hem klasik hem de spor giyim seçenekleri ile rahatlıkla kombinlenir. Tesettür modasında fark yaratan ithal eşarp modelleri, bahar dallarının tazeliğini ve enerjisini bayanların ruhuna da taşırken, geometrik desenler, markanın giyim koleksiyonunu daha renkli ve hareketli tarza yaklaştırmaktadır. 

Her Yılın Modası İthal Eşarp Modelleri

2017 yılında büyük bir atılım yaparak, dünyanın önde gelen aksesuar markalarını tüketici ile buluşturmaya başlayan Cloche, ürün seçenekleri arasında bu markaya da yer veriyor. Zamansız tasarımları ve her yıl bayanların beğenisini kazanan seçenekleri ile dikkat çeken Leonard Paris ithal eşarp modelleri hem günlük kullanımda, hem de özel günler için sunduğu tasarımlarla vazgeçilmez aksesuar arasındaki yerini almaktadır. 
Sıcak ve soğuk renklerin, farklı desenlerde bir arada kullanıldığı modeller, renkli kişiliğini giyim tarzına yansıtmak isteyen bayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Eşarp olarak kullanılmasının yanı sıra bu modeller, fular olarak da tercih edilirken, düz ceketlerle kombinlendiğinde, kıyafetlere bahar esintisini taşıyor. 
Eşarp seçiminde, desen kadar, kullanılan kumaşın rahatlığının da önemini vurgulayan marka, hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun kreasyonları ile tesettür modasının yönünü belirlemektedir. 

En Çok Tercih Edilen İthal Leonard Paris Modelleri

Cloche çatısı altında Türk kadınları ile buluşturulan Leonard Paris eşarp modelleri, zıt renklerin uyumunu vurgulayan modelleri ile oldukça geniş bir hedef kitleye hitap etmeyi amaçlar. Markanın her yıl klasikleşmiş çiçek ve geometrik desenli modelleri, hem geniş bir yaş grubuna hitap eder, hem de spor ve klasik giyim seçenekleri ile rahatlıkla kombinlenir. 
Leonard 90 x 90 çiçekli eşarp kırmızı, mint yeşili ve lacivertin bir arada sunulduğu ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Modelin içerisinde yer alan renklerden oluşan giyim seçenekleri ile rahatlıkla hem günlük giyimde hem de gece kıyafetleri ile uyum sağlar. Leonard 70 x 180 geometrik şal ekru ise siyah, beyaz ve gri giyim seçeneklerinin yanı sıra, zıt renklerle de kullanılmaktadır. 
Online alışveriş sitemizde yer alan ithal markalar bölümünden tüm ithal eşarp modellerini inceleyebilir, %50’ye varan indirim seçenekleri ile beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.