23 Ürün mevcut.

Kadın Pantolon

Her kadının giyim dolabında, yılın her mevsimine uygun birbirinden farklı renk ve modele sahip pantolon modelleri yer almaktadır. Yılın moda renkleri ve desenleri ile üretilen bu modeller, spor ve klasik tarza ve farklı kesimlere sahip olduğu için oldukça geniş bir hedef kitleye sahiptir. Her yaşa ve bedene uygun pantolon farklı olmakla birlikte, bu ürünlerde birbirinden farklı seçenekler sunulabildiği için kadınların kendilerine uygun modeli bulmaları da oldukça kolay olmaktadır.

Yaz aylarında renklenen ve farklı desenlerle süslenen, salaş modeller ile canlı renklere sahip dar kesim modeller dikkat çekerken, kış aylarında toprak tonları ve klasik kesimler sıklıkla tercih edilen pantolonlar arasında yer almaktadır.

Kadın pantolon bayanların çok severek giydikleri alt giyimdir. Çok rahat, şık ve her kıyafetle mükemmel kombin yapılmasından dolayı çok tercih edilir. Giyim dolabında dört mevsime uygun birçok model ve renklerde pantolonlar vardır. Kadınların asla vazgeçemeyeceği pantolonlar moda dünyasının da olmazsa olmazıdır. Devamlı farklı modellerde tasarlanarak bayanlara sunulur. Her zevkin ve tarzın kendine özgü birçok pantolon modeli vardır. Dar paça, ispanyol paça, boru paça, dar veya bol kesimli pantolonlar yüksek bel ve düşük bel olarak herkesin fiziki yapısına göre tasarlanır. Profesyonel tasarıma sahip olan modeller ile istediğiniz kombini rahat bir şekilde yaparak estetik yönünüzü ön plana taşıyabilirsiniz. Ayrıca geniş ürün seçeneğinin bulunması da tarzınızı daha iyi belirlemenize olanak sağlayacaktır.

 

Kadın Pantolon Modelleri Ve Kombinleri

Kadın pantolon modelleri alt giyimin en geniş ürün yelpazesine sahip giyimdir. Her zevkin ve tarzın kendine has çizgileri ile çok şık kombinler yapabilirsiniz. Bedeninize göre pantolon seçerseniz kusurlarınızı da kapatmış olursunuz. Yüksek bel pantolonlar çok rahat ve kullanışlıdır. Rahatlığın yanı sıra bu pantolon modelleri bacak boyu kısa olan bayanları daha uzun göstermektedir. Kumaş veya kot olsun her yerde rahat giyebileceğiniz pantolonlardır. Boyfriend pantolon bol kesim bir modele sahiptir. Eğer ki düz bir yapıya sahipseniz bu pantolonlar size göre olacaktır. Birde doğru kombin yaparsanız çok hoş olabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlar her tip için olabilir ama en çok dolgun bayanlarda hoş durmaktadır. Kumaş modeliyle klasik bir tarz veya kot modeliyle spor tarzda olabilirsiniz. Boru paça pantolonlar bu tarz sevenler için ideal bir seçim olacaktır. Altına topuklu ayakkabıda giyerseniz boyunuz olduğundan daha uzun duracaktır.