5 Ürün mevcut.

Kadın Hırka

Farklı ip seçenekleriyle, yazlık ve kışlık olarak üretilen kadın hırka modelleri, kış aylarında bayanların üşümesini önlerken, bahar aylarında ve yaz akşamlarında hem şıklık hem de rahatlık sunmaktadır. Düz bir tunik ile birlikte kullanıldığında, kombine hareket getiren bu ürün, aynı zamanda kısa gömlek ve t – shirtlerle birlikte kullanıldığında rahatlık sunmaktadır.

Hem klasik hem de spor tarza hitap eden bu ürünler, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Salaş modeller spor şıklığı sunarken, farklı işlemelere ve desenlere sahip modeller, hem günlük kullanıma hem de özel günlere uygun seçenekler arasında yer almaktadır. Pantolon, etek ve elbiseler ile yılın 4 mevsimi kombinlenebilen bu ürünler ile her bayan rahatlıkla tarzını yansıtabilecektir. 

Hırkalar giyim modellerinin en önemli tamamlayıcı aksesuarı olarak yer alır. Sonbahar ve kış mevsimin en çok sevilen giyimidir. Birçok modele sahiptir. Her tarza hitap eder bol, kısa, dar, salaş, olarak tasarlanır. Kışın soğuktan korunmak için en çok örgü hırkalar tercih edilir. Mevsim geçişleri döneminde ise kalın kumaşlardan tasarlanan kadın hırkalar tercih edilir. Kalın kazaklardan sıkılan veya kazakların içinde daralan birisiyseniz tam size göre olacaktır. Gömlek veya bir bluzun üstüne giyerek hem rahat hem de şık olabilirsiniz. Yeni modeller ceket tipinde tasarlandığı için işte de çok rahat kullanabilirsiniz. Klasik veya spor tarzlara göre birçok modele sahiptir. Sezonun en çok trendi olan salaş modeller çok tarz durmaktadır.

 

Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka modelleri kumaşı ve renk seçenekleri ile çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Örgü modeller kadınların vazgeçilmezidir. Kadınlar klasik bir giyimde işte veya dışarıda birçok modelini kullanırlar. Uzun örgü modeller günlük giyiminde salaş ve rahat giyinmekten hoşlanan kadınların gözdesi haline gelmiştir. Dantelli hırkalar çok zarif ve şık durmaktadır. Kışın kıyafetlerde en çok sevdiğimiz detay kürklerdir. Kürk kıyafete çok başka bir hava ve tarz katıyor. Sizde kürksüz olmaz diyorsanız cebinde, kolunda veya yakasında kürk detayları olan hırkaları dolabınızda bulundurmalısınız.

Salaş Hırka Modelleri

Salaş hırka modelleri kolay giyilebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca oluşturmak istediğiniz kombinde hırkalar ile bütünleşince daha kaliteli olarak ortaya çıkacaktır. Cloche.com.tr adresinden tüm hırka modellerini yakından inceleyebilir ve tarzınıza uygun olan renkteki modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Seçimlerinizde mutlaka beden yapınıza uygun olan modeli seçmeniz daha rahat bir kullanım oluşturmanıza olanak sağlar.