95 Ürün mevcut.

Cloche’da Her Sezon İndirimli Ürünler

Her sezon, şıklığı ve kaliteyi hem dünyada hem de Türkiye’de kadınlar ile buluşturan Cloche, sürekli yenilenen indirimli ürünler kategorisiyle de tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bayanlara şıklığı ve rahatlığı dört mevsim yakaladığı alışveriş sitemiz, sezon sonu ve özel günler başta olmak üzere indirim seçenekleri ile sezonun en çok tercih edilen ürünlerini uygun fiyata satın alma imkanı sunar.
Alt giyim, üst giyim, dış giyim, şal ve eşarp modellerinde hem sezonda, hem de sezon bitiminde indirim seçenekleri sunan Cloche online alışveriş sitesini sürekli takip ederek, indirimli ürünlerin stokları tükenmeden satın alabilirsiniz. % 70’e varan indirim oranları ile markamızın kalitesine uygun fiyata sahip olma seçeneği, tüm yıl sürmektedir. 

Cloche Sezon Sonu İndirimi

Cloche tasarım ekibi, her sezon tasarımlarında yılın trendlerini takip ederken, modası geçmeyen zamansız ürünlere de koleksiyonunda yer verir. Bu nedenle, markanın sezon sonu indirim kampanyasında yer alan ürünler de modası geçmeyecek ve uzun zaman severek giyilen ürünler arasında yer almaktadır. 
İndirimli ürünler, farklı renk ve beden seçenekleri ile satışa sunulur, ancak sezon sonu olması dolayısı ile stoklar çabuk tükenmektedir. Sezon ürünlerinde stoklar sürekli yenilenirken, sezon sonu indirimli ürünlerde stoklar tükendiğinde, beden temini gerçekleşmez. Markanın tüm kampanyalarından haberdar olmak için üye olabilir, aradığınız ürünü indirimli fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen İndirimli Ürünler

Cloche indirimli ürünler kategorisi sürekli yenilenmektedir. Sezon parçalarının yanı sıra bu kampanyalar sezon sonu ürünlere de uygun fiyata erişim imkanı sunar. Modası uzun yıllardır geçmeyen ve hem klasik hem de spor tarza hitap eden Uzun Angora Elbise Antrasit modeli, sezonda olduğu gibi sezon sonunda da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürün kampanya kategorisinde %50 indirim seçeneği ile satıştadır. 
İndirim kategorisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında siyah fermuarlı elbise de yer alıyor. Topuklu ayakkabı ve botlarla kombinlendiğinde klasik bir tarz sunan bu model, spor ayakkabılarla da rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu iki ürün ve diğer elbise modelleri %50 indirimli fiyat üzerinden sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her kış olduğu gibi Cloche şıklığından vazgeçmeyen bayanlar, özel indirim seçenekleri ile önümüzdeki kış için hazırlıklarını şimdiden tamamlıyor. 
Online alışveriş sitemizde yer alan indirim kategorisine tıklayarak %70’e varan indirim seçeneklerinden faydalanabilir, beğendiğiniz ürünü güvenilir alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.