Etek Çeşitleri

4 mevsimin vazgeçilmez parçası olan etek modelleri, bayanların dolaplarında en çok yer verdiği ürünler olma özelliğine sahiptir. Farklı kumaşlardan hazırlanabilen, spor, klasik ve abiye seçeneklere uyum sağlayabilen bu ürünler her zevke ve her tazrza hitap etmektedir.

Birbirinden farklı renklere sahip pileli etek modelleri, farklı desenlere sahip çoraplar ve spor ayakkabılar ile kombinlendiğinde genç bayanlara şıklık sunarken, özellikle soft renklerdeki piliseli etekler hem babetlerle hem de topuklu ayakkabılarla günün her saatinde klasik şıklığı tercih eden bayanlara hitap etmektedir.

Dolapların kurtarıcı parçaları arasında yer alan bu ürünler, gömlek, tunik ve t – shirtlerle rahatlıkla kullanılırken, farklı aksesuarlarla tek bir ürün hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde kullanılabilmektedir.

Bir kadının en çok sevdiği ve kullandığı alt giyimdir. Kadınlara en çok yakışan kıyafettir. Uzun ve kısa birçok modele sahip olan etek modelleri kadınların gardırobunda vazgeçilmez giyimidir. Her kumaştan dikilebilen, 4 mevsimde de çok rahat kullanılabilir. Klasik, spor ve şık modellerde tasarlanan etekler her tarza ve zevke hitap eder. Eteklerin altına farklı desen ve model çoraplar giyildiğinde çok zarif ve şık olunur. Etek modellerin yelpazesi çok geniştir. Topuklu ayakkabı, bot ve babetlerle çok rahat kombin yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.

Piliseli Etek

Birçok piliseli etek modelini günlük veya özel günlerinizde birçok üst giyim modelli ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Elbisenin şıklığını piliseli etekte yakalamak mümkündür. Birçok bedene uygun olarak tasarlanan fırfırlı, balık modeli, bedene oturan, belden aşağı bollaşan, asimetrik, kloş ve düz kesimlerde olan piliseli modeller her kadının en güzel kıyafetleridir. Ayrıca gün içerisinde estetik yönünüzü de ön plana çıkarmanıza yardımcı olur. Kullanım sağlayacağınız alana göre piliseli modelini tercih etmelisiniz. İster klasik isterseniz de spor tarz piliseli etek modeller arasından seçimler yapabilirsiniz.

Pileli Etek

Fırfırlı veya uçuşan pileli etekler artık herkesin kullandığı bir modeldir. Pileli etekleri sandalet, babet veya bez ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Pileli modeller bütün vücut tiplerinde çok şık durmaktadır. Kış ve sonbahar aylarında tercih edilen pileli modelleri salaş bir kazak ve botlarla kombin yaparak estetik bir tarz oluşturabilirsiniz. Pileli etekler sokakta, işte ve davetlerde çok sevilerek kullanılan modellerdir. Pileli çok rahat kombin yapıldığı için tercih edilir. Rahat kullanımı dışında çok dikkat çeken bir modeldir. Tüm modeller müşteri memnuniyet içerisinde adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.