0 Ürün mevcut.

Zamansız Eşarpların Markası: Ungaro Eşarp Modelleri

Fransız tasarımcı Emanuel Ungaro’nun 1965 yılında başlayan moda serüveni, günümüze kadar uzanan zamansız tasarımları ile dünya modasına yön veriyor. Markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan Ungaro eşarp modelleri ise markamızın çatısı altında, Türk kadınlarının kullanımına sunuluyor. 2017 yılından bu yana dünya çapında üne sahip aksesuar markalarının ürünlerini, müşterileri ile buluşturan Cloche, modern çizgilere sahip Ungaro modelleri ile bayanların şıklığını tamamlamaya devam etmektedir. 
Şehir hayatının hareketine uyum sağlayan bu eşarplar, tasarımlarının yanı sıra kaliteli kumaşları ve iğne izi kalmayan formları ile kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Tesettürlü kadınların eşarp seçimlerinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Ungaro, aynı zamanda fular olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Tarzı İle Fark Yaratan Kadınların Tercihi Ungaro Eşarp

Modern bir tabloyu andıran farklı tasarımları ile marka, stil sahibi kadınların kombinlerinin tercih edilen parçaları arasında yer almaktadır. Canlı renklere yer verilen eşarp modelleri ile yılın dört mevsimi şıklık sunarken, kaliteli kumaşları, kayma, terleme sorunlarını ortadan kaldırır. Kadınlar için hem şıklık hem de rahatlık, giyimin vazgeçilmez unsurları arasında yer aldığını bilen marka, tasarımlarında bu iki ana unsuru bir arada sunuyor. 
Kıyafet seçimi kadar büyük öneme sahip olan aksesuar seçimi, özellikle tesettürlü bayanlarda şıklığı yönlendiren detaylar arasında ilk sırada yer alır. Doğru eşarp seçimi, bir kıyafetin şıklığını tamamlarken, yanlış eşarp seçimi, çok şık bir kombinin bile kötü görünümüne neden olabilir. Ungaro eşarp modelleri, farklı desen ve renk alternatifleri ile markamızın tüm üst, alt ve dış giyim seçenekleri ile rahatlıkla uyum sağlar. 

En Çok Tercih Edilen Ungaro Eşarp Modelleri

Birbirinden farklı renkleri, modern çizgiler ile birleştiren Ungaro eşarp modellerinin tamamı, Türk kadınları tarafından tercih edilmektedir. Özellikle spor tarza sahip ve aksesuarları ile fark yaratmayı seven kadınların tercihi Ungaro modelleri olmaktadır. 
Online alışveriş sitemizde yer alan markanın modelleri arasında en çok tercih edilen pembe zemin üzerine kırmızı çizgilerle hareketlenen ve saksı içerisinde rengarenk çiçek desenleri ile modern şıklık sunan 90 x 90 çiçekli eşarp modelidir. Mor, mavi ve sarının kombinlendiği yaprak desenli eşarp modeli ve haki yeşil ile ekru seçenekleri bulunan leopar desenli model de beğenilerek kullanılmaktadır. 
Cloche alışveriş sitesinden ithal markalar sekmesine tıklayarak, markanın tüm modellerini inceleyebilir ve % 50’ye varan indirim seçenekleri ile beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.