0 Ürün mevcut.

Tesettür Tulum

Tulum tarzı tek parça olması sebebi ile son derece pratik bir giyim parçasıdır. Pratiktir ancak her vücut tipine de uyum sağlamaz. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır ki bunlara özen gösterilirse tesettür tulum özellikle yaz aylarında gardıroplarda vazgeçilmez bir parça haline gelecektir. Mesela genelde kısa boylulara pek önerilmese de her tipe uygun bir kıyafet olduğu gibi boyu kısa olanlar için de modeller mevcuttur. Önemli olan deneme yaparak en doğru seçimi bulabilmektir.

Tesettür Tulum Alınırken Püf Noktalara Dikkat Edin

Eğer uzun boyluluk söz konusu ise geniş paçalı durumlar kesinlikle idealdir. Eğer kıvrımlı vücut hatlarına sahip olma durumu varsa seçim mutlaka koyu renk olmalıdır. Çok zayıf olanlar fırfırlı modelde olanları rahatlıkla tercih edebilir. Kısa boylular kesinlikle bol tulumlardan kaçınmalıdır.

Tesettür Tulum Kombinleri

Siyah renkte bir tulum her zaman ve her yer için bir kurtarıcıdır. Aksesuar olarak altın sarısı ya da gümüş rengi takı ve ayakkabı çantalarla mükemmel bir uyum yakalanabilir. Günlük hayat kullanımı söz konusu ise bir stiletto ile iş hayatında bir sandalet ile sosyal ortamda kombin edilebilir.

Tulum Ve Spor Ayakkabı Kombini

Kombinlerde genelde seçilen ayakkabılar yüksek topuklu olsa da bazen de spor ayakkabı ile kullanılarak son derece şık bir hal alabilir. Tabi bu noktada seçilen tulumun spor tarzda bir tulum olması gereken detaydır. Bu stil yazın favorisi şeklinde çok rahat kullanılabilinir. Bu tarza ek olarak saçlara takılan bantlar ile de kombin tamamlanmış olur.

Şık bir yere davet söz konusu ise vücut tipine göre seçilmiş tulum ile sivri burun ince burun topuklu bir ayakkabı ve uygun çanta ile davete gitmek için hazır olundu görüntüsü çizilir. Bir tuluma yakışacak en güzel aksesuar sallantılı ve taşlı bir küpedir. Tesettür tulum kullanımında bir başka seçenek ise şık ceketler ile oluşturulan kombinlerdir. Deri ceket ya da kot ceketlerle bir kombinasyon hem soğuk akşamlar açısından rahatlık hem de stilde farklılık kazandıracaktır. Çeşitli model, renk ve beden tipine uygun seçenekleri ile sitemizden doyasıya inceleme yapabilir, her türlü bilgi detayına ulaşabilir ve uygun satış seçenekleri ile ürüne sahip olabilirsiniz.