Tesettür Triko

Tekstil sektörünün en çok kullanılan örgülü kazak çeşitlerinden olan triko, pamuk ipliğinden dokunur ve makine üretimidir. İnce örgüden yapıldığından oldukça kullanışlı ve hemen hemen her sezon tercih edilen ürünler arasındadır. Elbiseden kazağa, yelekten hırkaya kadar pek çok giyim çeşidinde tesettür triko kullanılmaktadır. Yediden yetmişe her kesimin tercih ettiği bu kumaş, özellikle kadın giyimimin ayrılmaz bir parçası olmuştur. 

Giyimde Tesettür Triko Çeşitleri

Gündelik tarzı en iyi yansıtan triko modeller, kısa kollu ve uzun kollu mevsime göre çeşitlenmektedir. Kombinleme aşamasında kolaylıkla karar verilebilen triko kazaklar oldukça işlevseldir. Pantolon, etek hatta elbise üzerine giyilebildiği için spor şıklığı yakalamak mümkündür.

Kadın giyiminin yeni sezon trendlerini yakalamak için dolaptan eksik edilmemesi gereken triko ürünler, iş hayatında da karşımıza çıkmaktadır. Gündelik giyimin dışında, ofis şıklığında da tercih edilen bir giyim tarzı olarak kendine yer edinmiştir. İkili takım halinde tercih edilebildiği gibi tek parça olarak da kullanılabildiğinden kullanım alanı oldukça geniştir. Trikodan yapılmış tunikler, rahat giyimin göstergesi olmuştur.

Üst Giyimde Tesettür Triko Şıklığı 

Sonbahar-Kış koleksiyonlarının en gözde ürünlerinden triko, doğallığın ve şıklığın sentezini oluşturmaktadır ve giyimde alternatifi en çok ürünler arasında yer almıştır. Üst giyimde kullanılan uzun kollu veya kısa kollu gömlekler, bluzlar tesettür triko ile birleştiğinde hem görsel hem de mevsimsel anlamda kullanışlılığı ön plana çıkarmaktadır. Modası geçmeyen trikoya her geçen gün yeni modeller katılarak ürün çeşitliliği sağlanmıştır. Sadece üst giyimde değil alt giyimde de karşımıza çıkan triko modeller, pantolon ya da etek olarak kullanılabilir. Özellikle mevsim geçişlerinin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor olması, ne kadar kullanışlı bir ürün olduğunun ayrı bir göstergesidir. İp askılı, V yaka, bisiklet yaka, büstiyer, salaş ve daha pek çok modelinin olması ürün çeşitliliğinin bol olduğunu yansıtır. Ayrıca enerjik renkleri tercih edenler için renk yelpazesi oldukça geniştir.
Gündelik ve spor şıklığı yakalamak isteyen ya da klasik modelleri tercih edenler, yılın trend ve kaliteli ürünlerini online olarak hızlı bir şekilde sitemizden satın alabilir ya da sevdiklerine hediye edebilirler.