www.cloche.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde iade işlemi için ürün size ulaştığında 14 gün içerisinde, ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte faturanız arkasında bulunan iade/değişim formunu doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 2 (iki) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.
İade adresi:CLOCHE:Merkez Mah. Sıracevizler cad. No:14/16B Bomonti/Şişli İSTANBUL

www.cloche.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi için ürün size ulaştığında 14 gün içerisinde ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte faturanız arkasında bulunan iade/değişim formunu doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz.İade adresi: CLOCHE:Merkez Mah. Sıracevizler cad. No:14/16B Bomonti/Şişli İSTANBUL

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür.

www.cloche.com.tr'den gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi MNG KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Ürün teslim tarihi 14 günü geçmemiş olmalıdır.

Ürün orijinal ambalajı bozulmamış, açılmamış olmalıdır.

Ürün koruma bandı açılmamış olmalıdır.

Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.

Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.

İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ile ilgili işlemler 3 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz Cloche tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İade adresi: CLOCHE :Merkez Mah. Sıracevizler cad. No:14/16B Bomonti/Şişli İSTANBUL