0 Ürün mevcut.

İtalyan Esintisi: Furla Eşarp Modelleri

1927 yılından bu yana İtalya modasını tüm dünyaya yayan markalar arasında bulunan Furla, aksesuar modelleri ile Türk kadınlarının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Genç ve dinamik çizgileri ile farklı tarza sahip kadınları aynı noktada buluşturan Furla eşarp modelleri, farklı kullanım seçenekleri ile günlük giyimin tamamlayıcı unsurlarını oluşturuyor. 
Markanın zarif çizgilere sahip eşarp modelleri, hem düz hem de desenli kıyafetlerle uyum içerisinde kullanılabiliyor. Yumuşak geçişlere sahip desenler, farklı renklerin ustaca kombini ile adeta bir sanat eserine dönüşüyor. 
Her sezon olduğu gibi bu sezon da farklı tasarımlara imza atan Furla modelleri, Cloche çatısı altında tek tıkla müşterilerine ulaşırken, markamızın tüm giyim seçenekleri ile rahatlıkla kombinlenebiliyor olması ise tercih sebepleri arasında yer almaktadır. 

Furla Eşarp Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Furla eşarp modelleri, ince çizgileri ve açık - koyu renklerin bir arada kullanıldığı tasarımları ile hem spor hem de klasik giyim seçenekleri ile kombinlenebilir özellikler taşır. Tesettürlü bayanların eşarp seçeneklerinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Furla, hem günlük kıyafetlerle hem de özel günlerde şıklık sağlar. 
Eşarp kullanımında nostaljik bir tarz yakalamak isteyen bayanları 50’li yıllara götüren markanın modelleri, aynı zamanda fular olarak da kullanılabilir. Markanın eşarp modelleri, farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden, tarzınıza uygun olanı seçerek, hem spor hem de klasik kıyafetlerinizle uyum içerisinde kullanabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Furla Eşarp Modelleri

Furla eşarp modelleri, şehirli, modern ve şıklığından ödün vermeden rahatlığı yakalamak isteyen tüm kadınların tercihi oluyor. Cloche markasını tercih eden bayanların, tek tıkla ulaşabildiği markanın eşarp modelleri, siyah, beyaz, mavi, gri ve pudra renk seçenekleri ile tüm kıyafetlere rahatlıkla uyum sağlıyor. 
Markanın en çok tercih edilen modeli, Furla 90 x 90 Desenli Eşarp Pudra modelidir. Aynı modelin siyahtan beyaza doğru gri geçişli seçeneği de severek kullanılan ürünler arasında yer alır. Yumuşak geçişlerle mavi ve beyaz çizgilerin harmanlandığı Furla 90 x 90 Desenli Eşarp Mavi ise özellikle Metal Düğmeli Kısa Jean Ceket modellerimiz ile tercih edilir. Aynı modelin siyah – beyaz renklerden oluşan seçeneği de bulunmaktadır. 
Online alışveriş sitemizde yer alan ithal markalar kategorisinden Furla sekmesine tıklayarak, markanın tüm modellerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü % 50’ye varan indirim seçenekleri ile satın alabilir, hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.