3 Ürün mevcut.

Fark Yaratan Desenleri İle Elie Saab Eşarp Modelleri

Lübnanlı tasarımcı Elie Saab, kendi adını verdiği markası ile 1980 yılından bu yana dünya modasına yön veren tasarımlar sunuyor. Chambre Syndicale de la Haute Couture'e kabul edilen ilk Arap olan tasarımcının ürünleri, Türk kadınları ile Cloche çatısı altında buluşturulmaktadır. Alışılagelmiş desenlerin dışına çıkan desen seçenekleri ile tesettür modasının en çok tercih edilen markaları arasında yer alırken, Elie Saab eşarp modelleri, kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında hızla yerini alıyor. 
Cloche, bayanlara şıklığı ve rahatlığı sunan özel tasarımları ile dünya modasının nabzını tutan tasarımcıların ürünlerini, Türk ve dünya kadınlarına bir arada sunuyor. Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı olan eşarplar, tasarımcının bakış açısı ile adeta bir sanat eserine dönüşüyor. Hem günlük giyimde hem de gece kıyafetlerinde, şıklığın tamamlayıcısı olan markanın eşarp modelleri, özgün tasarımları ile fark yaratan hediye seçenekleri arasında da yer almaktadır. 

Farklı Tarza Sahip Kadınları Buluşturan Marka: Elie Saab

2017 yılından bu yana, Cloche çatısı altında sunulan markalar arasında yer alan Elie Saab eşarp modelleri, şehirli ve modern kadınların giyim tarzlarına renk katıyor. Şıklığı, rahatlığı ve kaliteyi bir arada sunan eşarplar, tesettürlü bayanların yanı sıra, fular kullanmayı seven kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 
Özellikle spor tarza hakim bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan marka, hem yaz hem de kış aylarında kullanım imkanı sunan kumaş seçenekleri ile tüm sezonların en çok kullanılan ürünlerindendir. 

En Çok Tercih Edilen Elie Saab Eşarp Modelleri

Cloche, geniş ürün yelpazesine Elie Saab eşarp modellerini dahil ederken, hem günlük yaşamda hem de özel günlerde şıklığı aksesuar detayları ile elde eden bayanlara hitap etmeyi hedeflemiştir. Tasarımcının genç ve dinamik kreasyonları, her yıl farklı renk seçenekleri ile yenilenirken, markamızın tüm üst giyim, alt giyim ve dış giyim seçenekleri ile uyum içerisinde kullanılır. 
Haki yeşil, siyah ve mavi – kırmızı desenli Elie Saab modeli aynı desende 3 renk alternatifi sunarak, tüm kıyafetlerde kullanıma uygun bir tarz yaratır. Markanın puanlı modeli ise 4 renk alternatifine sahiptir. Yılın trend renkleri olan pudra, mavi, yeşil ve siyah renklerde sunulan puanlı model, bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez parçasıdır. 
Online alışveriş sitemizde yer alan ithal markalar bölümünden Elie Saab markasına tıklayarak, tüm modelleri inceleyebilir, markanın tüm eşarp modellerine güvenilir alışveriş ve uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.