0 Ürün mevcut.

Cloche’den 1 Alana 1 Hediye Kampanyası

Her sezon, yılın en trend ürünlerini müşteri ile buluşturan Cloche, yıl boyu düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekiyor. Markanın sevilen kampanyaları arasında yer alan 1 alana 1 hediye, bu yıl da en çok tercih edilen ürünlerden oluşuyor.

Sezonda severek kullanılan Cloche ürünlerine sezon sonunda bu kampanya ile sahip olmak isteyen kullanıcılar, hem indirimden faydalanıyor hem de aynı üründen 2 tane satın alıyor. Tek ürün fiyatına 2 ürün alma imkanı sunan bu kampanya, farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Üst giyim, alt giyim ve dış giyim ürünlerinin yer aldığı bu kampanya, yılın beklenen kampanyası olurken, stoklar hızla tükeniyor. Sezon sonu ürünlerde, stokların yenilenmemesi nedeni ile beğendiğiniz ürünü gecikmeden satın almanızı tavsiye ediyoruz.

1 Alana 1 Hediye Kampanyası Ürünleri

Cloche 1 alana 1 Hediye kampanyası, kış sezonunun sevilen ürünlerini sunuyor. Sezonda en çok tercih edilen elbise modellerini aynı fiyat üzerinden 2 adet satın alma imkanı sunan kampanya, tek ürün almak isteyen müşteriler içinse %50 indirimli satış avantajı sağlamaktadır.

Elbise modellerinin yanı sıra kış sezonun vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan şişme montlar da kampanyaya dahil ürünler arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile spor tarza hakim bayanların favorisi olan takımlar, ince detaylarla şıklığın sağlandığı kap modelleri ve sonbahar – kış aylarının sevilen ürünleri arasında yer alan bluz modelleri de kampanyaya dahildir.

En Çok Tercih Edilen Kampanyalı Ürünler

Cloche 1 alana 1 Hediye kampanyası, markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Yıl boyu bayanlara şıklık sunan marka, kampanyalı ürünlerinde uygun fiyat alternatifi ile dikkat çekiyor. Yıl boyu hem sezon ürünlerini hem de indirimli ürünlerini sürekli yenileyen Cloche’nin sunduğu seçenekler farklı tarzlara hitap etmektedir.

Kış aylarının en çok tercih edilen ürünü olan Angora Takım, hardal, kırmızı, pudra, antrasit ve indigo renk seçenekleri ile kampanyalı ürünler arasında yer alıyor. Kampanyada yer alan Deri Detaylı Kap Siyah zamansız ürünlerden biridir ve bu nedenle her sezon tercih edilir. Mor, hardal, bordo renk seçenekleri ile Kısa Bluz modelleri ise hem eteklerle hem de pantolonlarla uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Cloche online alışveriş sitesi, sunduğu birbirinden özel kampanyalarla, her sezon olduğu gibi bu sezonda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Sitemizde yer alan indirim kategorisine tıklayarak, siz de beğendiğiniz ürünü uygun fiyata alabilir, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.